/ Jak to wygląda?

JAK TO WYGLĄDA?

– Przedsiębiorcy (Dostawcy– Tier 1, 2 e 3) siedzący przy tzw. stołach rotacyjnych – B2B (8/10-osobowych) – po kolei prezentują swoją firmę. Dla każdego reprezentanta danej firmy przewidziany jest czas ok. 2 minut: opowiedzenie o niej, czym się zajmują, gdzie zamierzają zainwestować, jak również na wymianę wizytówek z innymi osobami siedzącymi przy stołach. Każda runda trwa ok. 8 min, koniec czasu sygnalizowany jest poprzez dźwięk dzwonka. Po tym jak już wszyscy uczestniczący przy danym stole wypowiedzą się to przechodzą do następnych stolików, itd.

– Równocześnie inni reprezentanci danej spółki (Dostawcy – Tier 1, 2 e 3) biorą udział w tzw. części spotkania 1to1, które trwają 7 minut, z Przedsiębiorstwami „Odbiorcami”/ OEMS obecnymi na wydarzeniu.

-Networking- podczas trwania całego wydarzenia jest możliwość rozmowy z innym członkami danych firm, których nie spotkali wcześniej.

Cel: Możliwość bezpośredniego spotkania z producentami OEM oraz z innymi uczestniczącymi firmami polskimi i zagranicznymi w celu wymiany przydatnych informacji, zaprezentowania swojej firmy oraz nawiązania strategicznych kontaktów biznesowych, dzięki czemu możliwa będzie realizacja nowych projektów oraz wspólnych przedsięwzięć, jak również wzmocnienie już tych istniejących. Program wydarzenia oferuje wszystkim uczestnikom możliwość wyboru czy też zastrzeżenia sobie spotkania z wskazanymi przez siebie odpowiednimi kontaktami.

MAIN ORGANIZER:

ORGANIZERS:

 

MAIN SPONSOR:

 

PLATINUM SPONSOR:

 

GOLDEN SPONSOR:

 

PARTNERS & PATRONS:

 
 

Infodesk: tel. PL/IT: +48 71 338 65 44, tel. PL/EN: +48 71 338 65 66, fax: +48 71 338 65 55, e-mail: info@aeromixer.eu

Realizacja strony trzypunkty.pl